Najlepszy dentysta w Poznaniu

menu

czy wiesz że...

Do gabinetu można wchodzić TYLKO pojedyńczo bez osób towarzyszących. 

start / nasze usługi / protetyka

protetyka

Po lewej stronie pojawiło się "podmenu" z którego można wybrać interesujące zagadnienie.

Celem leczenia protetycznego jest przywrócenie uszkodzonych lub utraconych funkcji narządu żucia, eliminowanie parafunkcji przy jednoczesnym zapobieganiu schorzeniom podłoża protetycznego. Celem jest również zachowanie lub poprawa wyglądu estetycznego twarzy oraz korzystny wpływ na samopoczucie, a przez to na zdrowie pacjenta.
Leczenie protetyczne polega głównie na usuwaniu zaburzeń w czynności układu stomatognatycznego, jak również na przywracaniu jego czynności, i łączy się w tym miejscu z rehabilitacją, gdyż stosowanym lekiem jest w większości przypadków proteza stomatologiczna.
Prawidłowy proces żucia przeciwdziała chorobom układu trawiennego. Podobna jest sytuacja z wymową. Zniekształcenia wymowy mogą powstawać przy brakach uzębienia, czemu często towarzyszy rozpryskiwanie śliny utrudniające bliskie kontakty z otoczeniem. Stwarza to poczucie niskiej wartości własnej, pewnej izolacji społecznej oraz utrudnia wykonywanie niektórych zawodów. Korzystny wygląd ma istotne znaczenie dla wzajemnych stosunków międzyludzkich i kontaktów osobistych. Odbudowa lub poprawa wyglądu estetycznego twarzy poprawia samopoczucie, status społeczny, przywraca poczucie młodości i wiarę w siebie oraz zwiększa aktywność osobistą.wstecz | strona główna

protetyka
protetyka
protetyka
protetyka
protetyka
protetyka
protetyka
protetyka
protetyka
protetyka
protetyka
protetyka
protetyka
protetyka
protetyka
Gabinet stomatologiczny Poznań, dentysta Poznań, stomatolog Poznań
Wykonanie - Projektowanie i tworzenie stron www, firma Wena.Net